11209. 377. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF 8,11 EUR, 8,82 USD
0 HUF
4 db klf porcelán mokkás csésze aljjal. Jelzettek, részben kézzel festettek, kis kopásokkal
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert