11192. 377. Gelaufene Fernauktion Porzellan
6 000 HUF 15,92 EUR, 17,14 USD
0 HUF
Rózsaszín virágmintás porcelán váza, levonóképes, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit