11210. 377. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
Wallendorf virágmintás porcelán asztali kínáló, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm, d: 16 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert