11155. 377. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 600 HUF 4,24 EUR, 4,57 USD
0 HUF
Zsolnay teás kancsó, kézzel festett, jelzett, fedél nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 15,5 cm