18582.
378. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 200 HUF
11,35 EUR, 12,35 USD
Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I. kötet. a II. kötet hiányzik; És hijjával találtattál. I-II. kötet. Kolozsvár, é.n., Erdélyi SzépmÃves Céh. Kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel, benne a tulajdonos nevével