18505.
378. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Kabos Ede: Mária látogatói. Kabos Ede munkái. Bp.,1910, Pallas, 282+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.