17520.
378. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Kassák Lajos: Egy ember élete I-III. köt. Halthatatlan Könyvek. Bp.,é.n.,Dante. Kiadói aranyozott félbÅ‘r-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borÃtóval, az elsÅ‘ kötet gerince kissé sérült.