18580.
378. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Szabó Lőrinc összes versei. 1922-1943. Bp.,1944,Új Idők,(Singer és Wolfner.) Második kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötésben.