17523.
378. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Szerb Antal: Magyar irodalomtörténet. I. köt. Bp., 1935, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó kötéstáblán törésnyommal, kissé sérült gerinccel.