15022.
378. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Nagy Béla: Fölfedezők világjárók. Híres kutatók utazásai a legrégibb időktől Amundsenig. Bp. é.n. Hajnal. 239p. (szövegközti képekkel) Aranyozott, kiadói vászonkötésben, enyhén kopottas állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel, hibajavítózva.