1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Asbóth Oszkár: Géprepülés. Bp., 1957, Zrinyi. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval.