10581. 378. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 600 HUF 12,20 EUR, 13,14 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: A tornyok városa. Akvarell, papír. Díszes, üvegezett keretben, 9,5×14 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner