Jelzés nélkül: Erdei táj. Olaj, farost, kissé sérült. Díszes fa keretb... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jelzes-nelkul-Erdei-taj-Olaj-farost-kisse-serult-Diszes-fa-keretben-40-5x30-cm~II2227780
2227780
10567
378
Beschreibung: Jelzés nélkül: Erdei táj. Olaj, farost, kissé sérült. Díszes fa keretben. 40,5x30 cm
: kozár_edit