10580. 378. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 600 HUF 4,24 EUR, 4,57 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Madárka. Pasztell, papír, kissé sérült, üvegezett fa keretben, 30,5x14,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor