10582. 378. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 500 HUF 22,55 EUR, 24,29 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Vitorlás. Olaj, vászon. Jelzett és datált, díszes fa keretben, 42×36 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit