Medveczky jelzéssel: Balerina. Olaj, karton. Sérült fa keretben. 50x34... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Medveczky-jelzessel-Balerina-Olaj-karton-Serult-fa-keretben-50x34-5-cm~II2231094
2231094
10256
378
Beschreibung: Medveczky jelzéssel: Balerina. Olaj, karton. Sérült fa keretben. 50x34,5 cm
: kozár_edit