10451. 378. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 600 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Kavargás. Litográfia, papír, üvegezett keretben, hátoldalán osztrák keretező címkéjével. 28×39,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner