10378. 378. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 600 HUF
0 HUF
Tőkey Péter (1943-): Metropolisz. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (16/20): Lap széle sérült, mű ép, 60×46 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit