2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Törei L (?) 1947 jelzéssel: Szerelmes gyerekek mókussal. Akvarellel színezett litográfia, papír, lap jobb oldalán kis szakadással, ca. 21,5x18 cm