1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
cca 1950-1960 Mads Stage (1922-2004) dán művész illusztrációjával díszített angol, kacsás fémdoboz, jelzett, kopott, rozsdával, 9x7x5 cm/ Mads Stage (1922-2004) duck tin box, signed, "made in England", worn, rusty, 9x7x5 cm/