1906 Budapest I. Kilátás a Margitsziget felé. Divald Károly 15. sz. (f... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Ansichtskarten/Ungarn~1500005/1906-Budapest-I-Kilatas-a-Margitsziget-fele-Divald-Karoly-15-sz-feluleti-serules-surf~II2241465
2241465
20499
379
Hungary
Ansichtskarten
Beschreibung: 1906 Budapest I. Kilátás a Margitsziget felé. Divald Károly 15. sz. (felületi sérülés / surface damage)
Materialzeichen:
T2/3
: ekb