18594.
379. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Szász Károly: A világirodalom nagy époszai I-II. kötet. Szász Károly művei Centenáriumi kiadás. Bp.,[1929], Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a. II. kötet gerince kopottas, jó állapotban.