17033.
379. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Csemegi József: A budavári főtemplom. Középkori építéstörténete. Fekete-fehér fotókkal. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap. Félvászon-kötésben, a borítón sérülések, ceruzafirkákkal.