17035.
379. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Vinzenz Oberhammer: A Bécsi Képtár I-II. Bp., 1969, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban. Borítókon sérülések.