1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Genthon István (szerk.): A magyar történelem képeskönyve. Bp., 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.