15087.
379. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen apró sérüléssel.