15502.
379. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
H. W. Van Loon: Nézz körül a földön. Bp., é.n., Dante kiadás. 445 p. Félvászon-kötésben papír védőborítóban. Borító sérült, maga a könyv jó állapotú.