15501.
379. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 600 HUF
9,55 EUR, 10,29 USD
Magyarország helységnévtára 1933. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1933, Hornyánszky. Későbbi félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, javított kötéssel, de belül jó állapotban.