https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Technik Zahl der Lose: 30
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1863328
17262
379
0
7000
Books: Technics
Andere Sammelgebiete
1
Bőripari és bőrkereskedelmi tanácsadó. Szerk.: Jakabos Endre, Dr. Tarnóy László. Bp.,1944, Bőriparosok és Bőrkereskedők Lapja,(Róna Ferenc-ny), 8+XVI+399+16 p. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, sérült, javított gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
2201976
17263
379
0
4000
Books: Technics
Andere Sammelgebiete
1
Velich István-Fogarasi Gábor: Régi magyar autók. Fekete-fehér fotókkal és ábrákkal illusztrálva. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Jó állapotban. 2184742
17264
379
0
700
Books: Technics
Andere Sammelgebiete
1
Harrer Ferenc: A Fővárosi Közmunkák Tanácsa 1930-1940. Bp.,1941-es kiadás Reprintje, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben 2245622
17265
379
0
1800
Books: Technics
Andere Sammelgebiete
1
Vadas Ervin, Juhos László (szerk.): Agrotröszt gépkatalógusa. I. kötet. Bp., 1974, Agrotröszt. 639p. Színes és fekete-fehér képekkel és ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói kissé sérült vászonkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2210903
17266
379
0
1200
Books: Technics
Andere Sammelgebiete
1
Möller Károly: A mai technika. Képek a műszaki alkotómunkáról. Bp.,(1940),Kir. M. Egyetemi Nyomda. Második, bővített kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
2179594
17267
379
0
800
Books: Technics
Andere Sammelgebiete
1
Gila András-Őri Róbert: A gazdaságos üzemvezetés. Bp.,é.n., Gépészek Országos Szövetsége. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, szétvált kötéssel (80-81.) oldal között.)
Das Lot is nicht erreichbar
2179364
17268
379
0
1000
Books: Technics
Andere Sammelgebiete
1
1916 Kézikönyv és kioktatás a Fowler féle gőzekeszerelvények karban - és üzembentartásáról. Bp.,1916,John Fowler&Co., szakadt, kissé foltos, hajtásnyommal, kijáró lapokkal, 13 sztl. lev.
Das Lot is nicht erreichbar
2245269
17269
379
0
1800
Books: Technics
Andere Sammelgebiete
1
Citroën C5. Kezelési útmutató. Papírkötésben, 162+XXXI p.
Das Lot is nicht erreichbar
2242095
17270
379
0
1000
Books: Technics
Andere Sammelgebiete
1
Babajev - Kudrjavcev: Repülőjátékok és modellek. Bp., 1948, Új Magyar Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban. 2179593
17271
379
0
1000
Books: Technics
Andere Sammelgebiete
1
Krammer-féle "Gyors-faköböző és árszámító" könyvecske a fűrészelt faanyagok részére. Szerk.: Krammer Jenő. Bp., 1924, Eggenberger. Magyar és német nyelven. Kiadói kopott kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
2210584
17272
379
0
1000
Books: Technics
Andere Sammelgebiete
1
1908 Műszaki naptár. 12. évf. Szerk.: Doletsko Ferenc. Bp.,1908., "Pátria". Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2238143
17273
379
0
1000
Books: Technics
Andere Sammelgebiete
1
Roger Rössing: Fényképezés Prakticával. Bp. 1979., Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse