Fery Antal (1908-1994), össz. 2 db kisgrafika: Ex libris jef Arras. Fametszet, papír, jelzett, 9,5×7,5 cm + BUÉK! 1986. Fametszet, papír, jelzett, lap bal széle foltos, 7,5x11,5 cm
Össz. 2 db ex libris: Andruskó Károly (1915-2008): Ex Libris in memoriam Béres Ferenc. Linó, papír, jelzett, 8x4,5 cm + Menyhárt József (1901-1976): Dr. Lustig István könyve. Klisényomat, papír, papírra kasírozva, jelzett a dúcon, 7×10,5 cm
Vén Zoltán (1941-): Dr. Katona Gábor Kiklász kalandozásaim MCMLXXIX (erotikus kisgrafika). Rézkarc, papír, jelzett, számozott (16/80), lapméret 13x17 cm
Családi ünnepek a grafika nyelvén. A Magyar Exlibrisgyűjtők és Grafikabarátok Egyesületének Kiadványai X. Kiadói borítékban, fűzés nélkül. A táblákon Drahos István, Patay Mihály, Bánszky Tamás, Bordás Ferenc, Fery Antal, Haranghy Jenő, Horváth Jenő, Menyhárt József, Nagy Árpád, Révész Kornél, Varga Mátyás és Várkonyi Károly egész oldalas, eredeti, sokszorosított grafikái. Borítón kis szakadás