2 db az Aranycsapat legendás tagjait ábrázoló litográfia. Sebők jelzéssel: Lóránt Gyula. Kissé sérült. + Tóth jelzéssel: Lantos Mihály. Sérült. Mindkettő üvegezett keretben Ca. 38x30,5 cm
Ágotha Margit (1938-2015 ): Jónás imája - Babits illusztráció. Linómetszet, merített papír, jelzett és datált (Ágotha Margit 1984), művészpéldány EA I/VII. Üvegezett fa keretben, 32×26 cm
Almásy Aladár (1946-): Párnába könyököltek, mert kaptak egy almát. Rézkarc, papír, jelzett és datált (976 Almásy Aladár). Próbanyomat. Lap felső részében halvány folttal. 33x30 cm
Almásy Aladár (1946-): Amikor Löfrant meglátta, szórta a csirkéket. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 7/10. Lap felső részében halvány folttal. 35x33 cm