3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Dr. Székelyudvarhelyi Kováts Ferenc (1913-1997): Anzio Porto. Linómetszet, papír, jelzett, lap alja foltos, üvegezett fa keretben. 21×16 cm