3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Dr. Székelyudvarhelyi Kováts Ferenc (1913-1997): Rahó (Kárpátalja). Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 26,5×17 cm