Jelzés nélkül: Hegyvidéki tó. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. 26x... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jelzes-nelkul-Hegyvideki-to-Akvarell-papir-Uvegezett-keretben-26x32-cm~II2240964
2240964
10619
379
Beschreibung: Jelzés nélkül: Hegyvidéki tó. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. 26x32 cm
: scanner