Jelzés nélkül: Nagyvárosi forgatag. Olaj, vászon. Fa keretben, 50×60 c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jelzes-nelkul-Nagyvarosi-forgatag-Olaj-vaszon-Fa-keretben-50C39760-cm~II2237656
2237656
10612
379
11000
Beschreibung: Jelzés nélkül: Nagyvárosi forgatag. Olaj, vászon. Fa keretben, 50×60 cm
: kozár_edit