Jelzés nélkül: Téli utca. Akvarell, papír, sérült. 18x30 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jelzes-nelkul-Teli-utca-Akvarell-papir-serult-18x30-cm~II2235561
2235561
10600
379
Beschreibung: Jelzés nélkül: Téli utca. Akvarell, papír, sérült. 18x30 cm
: ekb