10529. 379. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Olvashatatlan 1923 XII. 2 jelzéssel: Virágárus lány. Olaj, karton. Díszes, historizáló fa keretben. 24,5x18,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner