10571. 379. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
15 000 HUF 39,79 EUR, 42,86 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Parti erődítmény. Olaj, vászon (foltos), hibás keretben, 28×42 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk