10535. 379. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 000 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel (... Soós ...?): Vanitas csendélet. Akvarell, ceruza, papír, kartonra kasírozva, sérült, 26×36,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor