Peske Géza jelzéssel: Téli lovas szán. Olaj, karton. Kissé sérült fa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Peske-Geza-jelzessel-Teli-lovas-szan-Olaj-karton-Kisse-serult-fa-keretben-50x80-cm~II2224559
2224559
10368
379
14000
Beschreibung: Peske Géza jelzéssel: Téli lovas szán. Olaj, karton. Kissé sérült fa keretben. 50x80 cm.
: kozár_edit