10427. 379. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Szabados Árpád (1948-2017): Lángok. Ofszet, papír, jelzett, Próbanyomat I., Lap felső sarkaiban kissé sérült, lap alsó része kissé gyűrött, 35×35 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor