5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Szabó Tamás (1952-): Így térnek meg.... (1981). Mezzotinto, merített papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/VII. Üvegezett fa keretben, 29x25 cm