10434. 379. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Szatmár (?) jelzéssel: Napnyugta. Olaj, karton. Sérült, régi fa keretben, hátoldalán régi Hoffmann Ferencz, Bp. keretező címkével. 25×37 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit