10470. 379. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
9 500 HUF
0 HUF
Tóth Imre (?-): Női hátakt. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fa keretben, 40×30 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit