10471. 379. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Tóth Imre (?-): Toscan udvar. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fa keretben, 30×40 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit