10502. 379. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 000 HUF
0 HUF
Villányi jelzéssel: Virágok. Akvarell, selyem, kartonra kasírozva, foltos üvegezett, enyhén sérült fa keretben, 45,5x35,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit