Stich Zahl der Lose: 38
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2161105
10656
379
Engravings
cca 1830 gróf Fekete János (1741-1803) generális litografált portréja 13x18 cm
2161134
10657
379
Engravings
Horváth János (1769-1835) püspök litografált képe. 15x20 cm
2161128
10658
379
Engravings
Ahrens: A bresaui egyetem acélmetszet / Die Universität in Breslau. Steel engraving. 16x12 cm Üvegezett keretben
2161409
10659
379
Engravings
2244494
10660
379
Engravings
6 db XIX. sz-i divat metszet, rézkarc
1979343
10661
379
900
Engravings
XVIII. Francia népviseletek metszet. 22x18 cm 2161322
10662
379
Engravings
cca 1840 Esztergom. Acélmetszet. Foltokkal. 11x15 cm
2245600
10663
379
Engravings
cca 1800 Fosszíliák, színezett rézmetszet, szélén kis szakadással, 22×17 cm 2244884
10664
379
Engravings
1686 Tata látképe az ostromló török seregekkel. Tottis id. Gaspar Bouttats (c. 1640-1695/1696) - Jacob Peeters (c. 1655-c.1721): Antwerpen, 1686, rézmetszet, 25x11 cm. 2244889
10665
379
Engravings
1686 Komárom - Komara látképe. Tottis id. Gaspar Bouttats (c. 1640-1695/1696) - Jacob Peeters (c. 1655-c.1721): Antwerpen, 1686, rézmetszet, részben színezve 26,5x10,5 cm. 2244360
10666
379
15000
Engravings
cca 1920 Kínai nagy méretű leporelló. Vászonra nyomott kép,.pecsétekkel. Karton borítóval / Chinese large leporello with seals. 378 x 27 cm 2241613
10667
379
Engravings
Jelzés nélkül: XVIII. sz végi metszet. Iluusztrácáió hajóval. Rézmetszet, papír.12x10 cm Üvegezett keretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF