2 000 HUF
19
"Ezen burgonya a felséges uralkodó család alapítványa ráczkevei uradalmának cs. és kir. gazdaságában Mauthner Ödön cs. és kir. udvari magkereskedése részére termeltetett." foltos felirat, üvegezett, díszes, sérült fa keretben, 27x35,5 cm