Rahmen Zahl der Lose: 6
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2240968
11906
379
Frames
Aranyozott képkeret, szentképpel,. 23x30 cm
2225649
11907
379
Frames
Díszes, régi üvegezett fa képkeret goblejnnel, jobb felső sarkában sarkában apró sérüléssel. Belső méret: 19,5×26,5 cm, paszpartu méret: 11x16,5 cm 2237879
11908
379
Frames
Díszes régi üvegezett, kissé sérült fa keret nyomattal, látható méret: 117,5×49,5 cm
2221874
11909
379
Frames
Üvegezett, reprezentatív fa keretben Lünhsdorff Károly nyomat. 39,5x29,5 cm.
2241636
11910
379
Frames
Antik üvegezett, paszpartuzott fa keretben goblejn. Látható méret: 26x19 cm. Paszpartu méret: 18,5×11,5 cm. 2244018
11911
379
Frames
2 db régi üvegezett fa keretben textilképek, belső méret: 21×25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF