Spielzeuge Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2240697
11878
379
Toys, board-games
Borostyánszerű gumírozott karkötő
2161808
11879
379
Toys, board-games
cca 1910 Piatnik tarokk kártyapaklik, 2 pakli, 42+42 laposak, kék és piros hátlapokkal, de kártyabélyeg nélkül, 12x8 cm 2185741
11880
379
Toys, board-games
Szuvenír játékkártya Madeira és Porto Santo képeivel, műanyag tokban 2234719
11881
379
Toys, board-games
2 pakli erotikus francia kártya eredeti, sérült csomagolásban és fotók erotikus francia kártyákról 2245070
11882
379
Toys, board-games
Retró pakli francia kártya, hiánytalan, hátoldalán Monimpex Tokaji Aszú reklámmal 2245435
11883
379
Toys, board-games
Pin-up kártya Medimpex bőr kártya tartó dobozban. 2245433
11884
379
Toys, board-games
124 db különböző Joker kártya 2240250
11885
379
Toys, board-games
2 gombfoci csapat, Brazília és Anglia, 2×11 gomb
2239342
11886
379
4400
Toys, board-games
Vilajet társasjáték. A Vilajet egy olyan stratégiai társasjáték, mely középkori Magyarország egy szeletét a török hódoltság idején ábrázolja. Realisztikusan mutatja be a török előrenyomulást és a végvárak hősies küzdelmét. A játék azonban inkább korhű, mintsem történelemhű, így a valóságban meg nem történt események előidézésére is van lehetőség reális XVI. Századi keretek között. Mindent elsöprő... 2241714
11887
379
Toys, board-games
Retro NDK Güterzug Spur S vasúti lemez modell játék tétel eredeti karton dobozában: 12 db sín, 1 db kulccsal felhúzható, működő mozdony, 2 db vagon, 1 db lámpa. Kopásnyomokkal. 2241708
11888
379
Toys, board-games
Vasúti műanyag modell játék tétel fa dobozban: 12 db sín, 1 db mozdony, 6 db vagon. Egyik sín deformált és hiányos, máskülönben jó állapotban. 2245645
11889
379
Toys, board-games
Retro szovjet eredetős ejtőernyős játék 2 figurával. Eredeti, sérült kartondobozában, nem kipróbált. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF