Vilajet társasjáték.
A Vilajet egy olyan stratégiai társasjáték, mely középkori Magyarország egy szeletét a török hódoltság idején ábrázolja. Realisztikusan mutatja be a török előrenyomulást és a végvárak hősies küzdelmét. A játék azonban inkább korhű, mintsem történelemhű, így a valóságban meg nem történt események előidézésére is van lehetőség reális XVI. Századi keretek között. Mindent elsöprő hadjáratok, sorsdöntő csaták, véres ostromok hajthatók végre.
Játékidő 40-180
Játékosok száma 2-6
Ajánlott életkor 14+
Retro NDK Güterzug Spur S vasúti lemez modell játék tétel eredeti karton dobozában: 12 db sín, 1 db kulccsal felhúzható, működő mozdony, 2 db vagon, 1 db lámpa. Kopásnyomokkal.